Meskispor-Talas

Meskispor Talas Ekibini 1-0 Yendi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup ekipleri olan Büyükşehir Belediyesi Meskispor ve Talasgücü Belediyespor ekipleri arasında kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Müsabakanın sonucunda Meskispor ekibi, rakibini 1-0 skorla mağlup etmeyi başardı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup ekipleri olan Büyükşehir Belediyesi Meskispor ve Talasgücü Belediyespor ekipleri arasında kıyasıya bir mücadele gerçekleşti. Oyunun sonucunda galip gelen ekip 1-0 skorla Meskispor oldu.

Takımın başına geçtiğimiz haftalarda getirilen Koray Erçin Çelikkaya, Erçin hoca ile gerçekleşen ilk mücadeleden galibiyetle döndü.

Galibiyetin ardından müsabaka ile ilgili değerlendirme yapan Çelikkaya, takımının oyuncularını da tebrik etti. İyi bir mücadele örneği gösterdiklerini de belirterek, “Maçı kazanmasını bildik. Tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Talas ekibinin ligin en iyi takımlarından biri olduğunu da belirten Çelikkaya, “Takımı tek başına ayakta tutan başkanımız Akgün Lülü’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

Hakemler Sıkıntılı

Maçın galibiyetle sona ermesinin yanı sıra hakemler ile ilgili de değerlendirme yaparak, “Hakemlerden genel olarak memnun değilim. Geçen haftada bazı sıkıntılar olmuştu. Bu hafta da oldu” diyerek açıklamasını sonlandırdı.