Meskispor-Talas

Meskispor İskenderunspor Ekibini 5-0 Yenilgiye Uğrattı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig  5’inci Grup maçlarında 18’inci hafta heyecanı yaşanıyor. Müsabakada da Büyükşehir Belediyesi Meskispor ile 5 Temmuz İskenderunspor karşı karşıya geldi. Mücadele Mersin ekibinin 5-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup mücadelelerinde 18’inci hafta heyecanı Meskispor ve 5 Temmuz İskenderunspor ekipleri arasında yaşandı. Mücadeleden galip ayrılan ise 5-0’lık üstün bir skorla Büyükşehir Belediyesi Mersin ekibi oldu.

Maçın gollerini Meskispor ekibinden Ebubekir Yardım (2), Görkem Dalmaz (2) ve Volkan Pıtır ile geldi. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Erçin Çelikkaya ile 2’inci mücadelesi olurken, takımın teknik adamla da 2’inci galibiyeti yaşanmış oldu.

Art Arda 2 Galibiyet Erçin Hoca İle Geldi

Meskispor ekibi teknik adam Erçin Çelikkaya ile çıktığı yolda başarı üzerine başarı kaydederken, Ceyhanspor karşılaşması için de ne kadar başarılı olduğunu rakibine göstermiş oldu.

Mücadelenin ilk 11’i ise şu şekilde idi:

Emirhan Lüle, Yunus Özbek, Cumali Gücük, Hasan Can Şay, Doğukan Erdoğan, Yusuf, Yusuf Dündar, Ahmet Bener, Görkem Dalmaz, Volkan Pıtır, Ebubekir Yardım