Tarsus İdman Yurdu

Meski Spor Ekibinin Stoperi Başarısı İle Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı

Bölgesel Amatör Lig’de forma giyen Meski Spor ekibinin stoper mevki oyuncusu Doğuhan Erdoğan, üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bölgesel Amatör Lig’de forma terleyen Meski Spor ekibinde stoper mevkiinde top koşturan Doğuhan Erdoğan, özellikle son zamanlardaki üstün performansı ile dikkat çeken oyuncular arasında yer aldı.

Ligde son derece iddialı ekiplerden biri olan Meski Spor, özellikle de sahip olduğu kadro ile bu başarısını lig sonuna kadar götürme hedefinde mücadelelerini sürdürüyor. Özellikle de ekipte dikkat çeken ve üstün performansı ile yeteneğini kanıtlayan Doğuhan Erdoğan, takımın göz bebekleri arasındaki yerini de koruyor.

Adana Spor İle Futbol Kariyerine Başlamış

1993 yılında Adana’da dünyaya gözlerini açmış olan oyuncunun futbol kariyeri ise doğduğu ilde Adanaspor ekibinin altyapısı ile başlamış. 10 sene boyunca turuncu beyazlı ekipte forma giyen oyuncu, ardından Adana Demirspor ekibine transfer olmuş ve burada da 2011-2012 sezonunda lig şampiyonluğunu yaşamış.

Futbol hayatını farklı takımlarda ve farklı liglerde sürdüren sporcu, şimdilerde ise Mersin temsilcisi olan Meski Spor ile kariyerine devam ediyor.