Basketbol

Mersin’in Genç Gururlarından Makama Kupalarla Ziyaret Gerçekleşti

Şampiyon olmaya hak kazanan U18 ekibi ve 3’üncülük edinen U14 Kız Basketbol Takımı oyuncuları, başarılarını göstermek adına kupalarını alarak Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyarete gitti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, çifte sevinç yaşadı. Şampiyon olan U18 ekibi ve 3’üncülük kazanan U14 Kız Basketbol Takımı oyuncuları kupalarını alarak Seçkin’i ziyarete gittiler. Mutluluklarını Belediye Başkanı ile paylaşan genç sporcuların sevinci yüzlerinden okundu.

Gerçekleşen ziyaret ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesi kapsamında faaliyetlerine devam eden ve başarıları ile bilinen U18, U14, U12, U11 ve U10 ekiplerinin oyuncuları ile buluştu.

Spor Yapan Gençler Hem Kendilerine Hem Şehirlerine Katkı Sağlar

Şampiyonluk kazanan U18 ekibi ve 3’üncü kupasını almaya hak kazanan U14 basketbol takımının oyuncuları da, kazanmış oldukları başarıyı paylaşarak, çoğaltmayı seçtiler. Seçer ise genç sporculara onlara inandığını, güvendiğini ve hepsini de çok sevdiğini söyleyerek destek oldu.

Öte yandan açıklama yapan Başkan, spor yapan gençlerin hem kendilerine hem de şehirlerine katkı sağladıklarını söyleyerek, gençlerin spora yönelmesi konusunda tavsiyelerde bulundu.