İçel İdman Yurdu

Mersin Ekiplerinin Derbisi 3-0 Skorla Sona Erdi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 5’inci Grup maçlarında 20’inci haftanın açılış oyunu için İçel İdman Yurdu ve Büyükşehir Belediyesi Meskispor ekipleri karşı karşıya geldi. Büyük derbi mücadelesi 3-0 skorla sona erdi. Kazanan ise İçel İdman Yurdu ekibi oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’i 5’inci Grup mücadelelerinde 20’inci hafta müsabakası ile açılış mücadelesi oynandı. İçel İdman Yurdu ve Büyükşehir Belediyesi Meskispor ekipleri arasında yaşanan oyun 3-0 skorla sona erdi. Kazanan İçel ekibi oldu.

Derbi Mücadelesinin İlk 11 Kadroları

İçel İ.Y: Sertaç Güzel, Uğur Bingöl, Ayberk Tuncer, Burak Altındaş, Aslan Gök, Onur Kaya, Sabahattin Genç, Hakkı Tosun, Necati Önal, Barış Civelek, Mehmet Önder

B.B. Meskispor: Emirhan Lüfe, Doğuhan Erdoğan, Cumali Gücük, Yunus Özbek, Görkem Dalmaz, Ahmet Bener, Muzaffer, Yunus, Volkan Pıtır, Ebubekir Yardım, Hasan

Müsabakanın 3 golü ise ilk yarıda Sabahattin Genç’ten gelirken, ikinci yarı Hakkı’dan 2 gol ile gelmiş oldu. İlk yarıda gol atan Sabahattin, golün sonrasında asker selamı verdi ve golü Mehmetçikler’e armağan etti.