Basketbol

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Ekibi Şampiyon Oldu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U-18 Kız Basketbol Takımı, Mersin Üniversitesi ile karşı karşıya geldi. Müsabakayı 87-52 kazanan ve şampiyonluğu edinen Büyükşehir ekibi oldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U-18 Kız Basketbol Takımı, sezonun final yarışı için Mersin Üniversitesi ile karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadelenin kazananı Büyükşehir ekibi oldu. Maç, 87-52 açık ara fark skorla sona erdi.

Edip Buran Spor Salonu’nda oynanan oyun ile Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü ekibi, ligi hiç yenilgi almadan tamamlamayı başardı. Şampiyonluğa adını yazdıran ekip ile ilgili açıklama ise kulüpten geldi.

Namağlup Şampiyonluk Gururu

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, U18 Kız takımının Mersin Üniversitesi SK ekibi karşısında kazandığı ve ligi de namağlup bir şekilde tamamladığı belirtildi. Öte yandan konuya ilişkin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Teknik ekibi, sporcularımızı ve sezon başından itibaren takımımızı yalnız bırakmayan taraftarımızı tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verildi.