Macit Özcan Spor Kompleksi Yenilendi

Mersin’de bulunan Macit Özcan Spor Kompleksi adeta baştan aşağıya yenilendi. Macit Özcan Spor Kompleksi için yapılan bu yenileme çalışmasında Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan hem Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri hem de Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri ortaklaşa bir şekilde çalıştılar.

Her iki ekibin ortaklaşa olarak yapmış olduğu bu yenileme çalışmasında, öncelikle Macit Özcan Spor Kompleksi’nde zemin iyileştirme çalışmaları yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı teknik ekipleri, zemin iyileştirme çalışmasından sonra Macit Özcan Spor Kompleksi’ndeki alana renkli ve desenli asfalt döktü.

Zemin düzeltildikten sonra, Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı teknik ekipleri Macit Özcan Spor Kompleksi’nin çevre düzenlemesi için birtakım çalışmalarda bulundu.

Teknik ekipler, öncelikle genel budama işlemlerini gerçekleştirdi ve daha sonra kompleksin uygun ve gerekli yerleri için çim atımı ve çiçek ekimi yapıldı.  

 Macit Özcan Spor Kompleksi’nde Detaylı Çalışmalar Yapıldı

Mersin’deki Macit Özcan Spor Kompleksi’nin yenileme çalışmalarında hem Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri hem de Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri detaylı bir şekilde yenileme çalışmaları yaptı.

Macit Özcan Spor Kompleksi için öncelikle zemin iyileştirme çalışması daha sonra çevre düzenlemesi yapıldı.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra kompleksin girişindeki mermerler değiştirildi ve daha sonra kompleksin bütün sulama hatlarını kontol eden teknik ekipler, en son kompleksin çitlernin bakım ve boyama işlerini gerçekleştirdiler.

Macit Özcan Spor Kompleksi Adeta Yeniden İnşa Edildi

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde birçok branşa yönelik gizmet veren Macit Özcan Spor Kompleksi adeta yeniden inşa edildi.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri ile Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü bu kapsamlı çalışma sonucunda Macit Özcan Spor Kompleksi, kullanılmak için gün sayıyor.

Büyük küçük farketmeden spor ile uğraşan her kişiye hizmet vermeye hazır hale getirlen bu kompleks, koronavirüs salgınından normal hayata geçildikten sonra daha aktif bir şekilde kullanılmak üzere kapılarını açacak.