İstanbulspor Trabzonspor Maçı

İstanbulspor ve Trabzonspor maçı ile ilgili sonuçlar futbol dünyasındaki haberlerden en çok merak edilenlerden biriydi. Birçok futbol taraftarı Trabzonspor ve İstanbulspor maçını merak ediyor ve sonucu dört gözle bekliyordu. 2022 2023 sezonunun açılış karşılaşmasındaki maç oynandı. Trabzonspor, İstanbulspor’u mağlup etti. 2 – 0 sonucu ile biten maçta sevinenler olduğu gibi üzülen maç taraftarları da oldu.

Atatürk Olimpiyat Stadyumu maça ev sahipliği yaptı. Bordo Mavililer galibiyet haberini büyük coşkuyla karşıladılar. Bordo Mavililere galibiyet getiren 2 başarılı oyuncu da futbol dünyasında dikkatleri üzerlerinde toplamayı başardılar. Andreas Cornelius ve Denswil golleri atan 2 oyuncu olarak maça iyi bir sonuç getirdiler.

İstanbulspor Trabzonspor Maçından Dakikalar

İstanbulspor Trabzonspor maçından dakikalar heyecanlı bir şekilde bitti ve sonuçlandı. Karadeniz temsilcisi yeni sezon için 3 puan ile başlangıcını yapmış oldu. Futbol dünyasında en çok merak edilen ve beklenilen İstanbulspor Trabzonspor maçından sonuçlar geldi. Bordo Mavililer, İstanbulspor’u 2 – 0 sonucu ile mağlup etti. Maç sonucu bazı taraftarları sevindirse de bazılarını üzdü. Galibiyet golleri 2 başarılı oyuncu tarafından atıldı.

Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanan maçta heyecanlı dakikalar ve taraftarların coşkusu görülmeye değerdi. Trabzonspor 13. dakika içinde Trezeguet ile tehlikeli gelerek ve Jensen’in başarılı hamlesiyle çok heyecanlı maç görüntüleri kaydedildi. Mısırlı oyuncunun şutunda kaleci Jensen topu çelmeyi başarması ile inanılmaz dakikalar yaşandı.

Trabzonspor ve İstanbulspor Karşılaşması Sonucu

İstanbulspor ve Trabzonspor karşılaşması sonucu belirlendi. Bordo Mavililer içinde Larsen 15. dakika içerisinde ceza saha dışından sert hamle gerçekleştirdi. Kaleci Jensen gole izin vermedi ve müthiş görüntüler ortaya çıktı. 16. dakika içinde Andreas Cornelius kafa vuruşu gerçekeştirerek topu ağlara yolladı.

Sol taraf köşe vuruşu da inanılmazdı. Hugo arkaya topu yolladı. Cornelius bu sırada kafa vuruşu ile topu ağlara yollamayı başardı. Trabzonspor 86. dakika içerisinde farkını 2’ye çıkarmayı başardı. Bakasetas köşe vuruşunu kullandı. Bu köşe vuruşunda Denswil gayet iyi bir şekilde yükselmeyi başardı. Denswil topu ağ ile buluşturdu ve taraftarı coşturdu. İstanbulspor 0, Trabzonspor 2 sonucu ile maç sonuçlanmış oldu.