Erdemli Belediyespor

İdman Yurdu 1925 Kendi Evinde Tüysüzspor Ekibini 4-0 Skorla Mağlup Etti

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup’ta 21’inci hafta müsabakası için İdman Yurdu 1925 ve Tüysüzspor ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabaka 4-0 golle sona erdi. Kazanan ise Mersin temsilcisi oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 5’inci Grup’taki 21’inci hafta müsabakasında, İdman Yurdu 1925 ekibi, kendi evinde Osmaniye temsilcisi olan Tüysüzspor ekibini konuk etti. 4-0 skorla sona eren mücadelenin kazananı 1925 ekibi oldu.

Müsabakanın Kadroları

Mersin temsilcisi olan İdman Yurdu 1925 ekibi mücadeleye Tuğra Kölmük, Onur Nejdet, Selim Belci, Adnan Tizer, Mustafa Öztürk, Abdurrahman Türkmen, Mert Gün, Sami İzcican, Recep Çoban, Batuhan Yarbaşar ve Sertaç Şahin 11’i ile çıktı.

Müsabakada kalesinde 4 gol gören Tüysüzspor ise Oğuzhan Dertli, Metehan Karslı, Mehmet, İlter Pişkin, Okan Saçıkara, Muzaffet Gebeci, Talha Hançer, Emirhan Kabataş, Muhammed Dingil, Alparslan Devlet Yüce ve Muhammet Çağatay ile müsabakaya başladı.

Mersin ekibinin golleri ise Selim, Batuhan, Mert Gün ve Doğukan ile Osmaniye ekibinin filelerini havalandırdı. Galip gelen İdman Yurdu ekibi, puanını da 39’a yükseltmeyi başardı.