Tarsus İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Acar’dan Durum Değerlendirmesi

İçel İdman Yurdu Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Acar, takımının bulunduğu konuma ilişkin değerlendirmede bulundu. Bugün bulunulan noktanın her daim olunması gereken yer olduğunu söyleyen Acar, şampiyonluğun bu sene yaşanacağının da altını çizdi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup ekiplerinde şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen İçel İdman Yurdu ekibi, bu sene kupayı kaldırmaya kararlı bir şekilde ilerliyor.

İçel İdman Yurdu Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Acar da, takımın sahip olduğu duruma ilişkin değerlendirmede bulundu. Sahip olunan noktanın her daim olunması gereken bir nokta olduğuna da dikkat çekerek, 3 puan alınan Sultanhanıspor mücadelesi sonrasında yapmış olduğu açıklamada sezon başından bu zaman kadar her koşulda zirveyi hedeflemiş olduklarını da belirtti.

Şampiyonluk Sevinci Artık Yaşanacak

Hedeflerinde şampiyonluk bulunduğunu belirten Beşir Acar, buna da az bir zaman kaldığını ve bu sene o şampiyonluğun yaşanacağını ifade etti.

Futbol ile ilgili de yorum yapan Yönetim Kurulu Üyesi, futbolun herkesin ortak bir değer olduğunu söyledi. Bu sebeple de valilikten, Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan ve diğer ilçe başkanlarından da destek beklemekte olduklarını ekledi.