İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Yahyalıspor Mücadelesine Hazırlanıyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İçel İdman Yurdu, 2 günlük iznin ardından Yahyalıspor mücadelesi için hazırlıklara başladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden olan İçel İdman Yurdu ekibi, dün itibariyle idmanlarına başladı. Mucur Yabanlıspor ile olan müsabakanın ardından 2 gün dinlenen ekip, Yahyalıspor için tam gaz çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı lacivertli ekibin gelecek Yahyalıspor müsabakası için hazırlıkları ise Prof. Dr. Aziz Sancar Tesisleri’nde gerçekleşti.

Antrenman öncesi İçel İdman Yurdu ekibinin tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Baş, ekibiyle toplantı yaparak gereken konularda oyuncularını uyardı.

Prof. Dr. Aziz Sancar Tesisleri’nde idmana çıkan kırmızı lacivertli ekip, yaklaşık olarak 2 saate yakın antrenman yaparak yoğun bir çalışma sürecine girdiler.

Dikkatli Olmaları İçin Uyardı

Gelecek müsabaka için toplantı yapan ekibin tecrübeli teknik adamı İbrahim Baş, mücadele için de takımına dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

Öncesinde toplantı yapan ekip, toplantının ardında da düz koşuyla idmana başladı. İdmana ise ısınma, denge, çabukluk ve istasyon çalışmaları ile devam ederek çalışmalarını tamamladılar.