İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Tüysüzspor Deplasmanından 1-0 Skorla Galip Ayrılan Taraf Oldu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’inin 5’inci Grup müsabakası için İçel İdman Yurdu ve Tüysüzspor ekipleri karşı karşıya geldi. Oyun 1-0 skorla sona erdi. Kazanan ekip İçel İdman Yurdu oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’inde 5’inci Grup müsabakasında Tüysüzspor ekibine konuk olan İçel İdman Yurdu, deplasman mücadelesinden galip ayrıldı. 1-0 skorla sona eren maçın golü Sabahattin Genç ile geldi.

Şampiyonluk mücadelesi için Tüysüzspor ekibi ile kozlarını paylaşan ve konuk olarak giden İçel ekibi, müsabakanın kazananı oldu. 1-0 skorla bu engeli de başarıyla aşan Mersin ekibinin golü ise Sabahattin Genç ile geldi.

Müsabakaya Çıkan Oyuncular

Kırmızı lacivertli ekipte sahaya çıkan kadroda Sertaç Güzel, Uğur Bingöl, Burak Altındaş, Ayberk Tuncer, Onur Kaya, Şükrü, Hakkı Tosun, Sabahattin Genç, Bünyamin Demir, Barış Civelek ve Aslan Gök forma terletti.

Sabahattin Genç’in ayağı ile ev sahibi ekibin filelerini havalandıran meşin yuvarlak ile, müsabakanın galibi Mersin temsilcisi İçel İdman Yurdu oldu. Edinilen zaferle Tüysüzspor müsabakası engelini de aşan ekip, Ceyhan için de takibini böylelikle sürdürmüş oldu.