Sabahattin Genç

İçel İdman Yurdu Sabahattin Genç İle Transfer Sürecini Tamamladı

İçel İdman Yurdu ekibi, takımına yeni bir ismi daha katarak son bombasını patlatmış oldu. Ekibine yetenekli sporcu Sabahattin Genç’i de alan takım, transfer sürecini de bu sayede sona erdirmiş oldu.

İçel İdman Yurdu ekibi, yeni bir transfer daha alarak, sürecini tamamladı. Yönetiminde tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Baş’ın yer aldığı Mersin kulübü, renklerine bir ismi daha kattı.

Sezon başından beri takımında yetenekli sporcu Sabahattin Genç’i görmek isteyen teknik adam, isteğini sonunda gerçekleştirdi.

Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Grup’ta yer alan Çarşambaspor ekibinin başarılı orta saha oyuncusu olan Genç, transfer sürecinde İçel İdman Yurdu ekibi ile yollarına devam etme kararı verdi.

Sezon boyunca toplamda 17 kez forma giyen oyuncu, 2 defa da gol atma başarısı göstermişti. Dün itibariyle de yeni ekibi olan İçel İdman Yurdu ile ilk antrenmanına çıkmış oldu.

Pozantıspor Maçında Forma Giyecek

Yetenekli sporcunun, bu antrenman sürecinin ardından da, Pozantıspor ekibi ile gerçekleşecek mücadelede Mersin ekibinin formasını terleteceği bilgisi edinildi.