İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Reyhanlı Maçına Hazırlanıyor

İçel İdman Yurdu ekibinin tecrübe sahibi Teknik Direktörü İbrahim Baş, 3 puanın alınmış olduğu Yahyalı maçının geride kaldığını belirterek, gelecek maçlara dikkat çekti.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup’ta 18’inci haftada İçel İdman Yurdu ekibi, rakibi Reyhanlı ile kendi evinde karşı karşıya gelecek.

Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde müsabakaya sıkı bir şekilde hazırlanan ekip, kritik Reyhanlı müsabakası için 3 puanı almak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Morallerin gayet yerinde olduğu gözlemlenen hazırlıkta, takımın tecrübeli hocası İbrahim Baş da açıklama yaptı. Soğuk ve zorlu bir deplasman maçından 3 puan alınarak dönülen bir mücadelenin mutluluğunu dile getiren Baş, “Alınan 3 puan geride kaldı. Alınması gereken önümüzdeki bir 3 puan daha var” dedi.

“3 puan yazmak zorunda”

Galibiyetten başka düşüncelerinin olmadığının altını çizen teknik adam, “Bu takım şampiyon olmak istiyorsa; içeride dışarıda hanesine 3 puan yazmak zorunda” ifadelerini kullandı. Takım olarak çok moralli olduklarını da belirten hoca, motivasyonlarının yüksek olduğunu da yapmış olduğu açıklamaya ekledi.