Meskispor-Talas

İçel İdman Yurdu Pozantıspor Mücadelesine Tam Gaz Hazırlık Yapıyor

İçel İdman Yurdu ekibi, Pozantıspor müsabakası için sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Konuya ilişkin ise Teknik Direktör İbrahim Baş açıklama yaptı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup mücadelesi için Adana’nın temsilci ekibi olan Pozantı Gençlikspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İçel İdman Yurdu ekibi, misafir olacağı mücadeleye sıkı bir şekilde hazırlık yapmaya devam ediyor.

Prof. Dr. Aziz Sancar Tesisleri’nde yapılan müsabaka hazırlıklarını tamamlayarak, mücadeleden galibiyet alarak dönmek için tüm gücüyle çalışıyor.

Pazar günü iki ekip arasında gerçekleşecek deplasman mücadelesinden önce ise İçel ekibinin tecrübeli teknik adamı İbrahim Baş’tan açıklama geldi. Alınan galibiyetin ardından Pozantı mücadelesine de aynı ciddiyetle hazırlanmış olduklarını belirten Baş, “Her hafta dediğimiz gibi şampiyon olmak istiyorsak her maçı kazanmalıyız. Pozantı maçına da her maça olduğu gibi aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

“Psikolojik bir savaşın verileceği bir maça çıkacağız”

Oyuncuları ile de sık sık konuştuklarını ve motivasyonlarını üst düzeyde tutmak için de ayrıca çaba sarf ettiklerini belirten teknik adam, “Psikolojik bir savaşın verileceği bir maça çıkacağız. Mevlana’nın dediği gibi kazanmak için koca bir ömür ister kaybetmeyi ise anlık bir gaflet yeter” dedi.