İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibinin Teknik Hocasından Saha Konulu Açıklama Geldi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup’un 22’inci hafta müsabakası için İçel İdman yurdu ve Eşmekaya Sultanhanıspor ekipleri kozlarını paylaşmıştı. Mersin ekibinin ev sahipliği yaptığı mücadelede 1-0 skorla sona ermiş, kazanan da İçel ekibi olmuştu. Müsabaka ardından açıklama yapan tecrübeli teknik adam İbrahim Baş, sahanın çimlerinden memnun olmadığını ve takımının yorgun olmadığını belirtti.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup’un 22’inci hafta müsabakası için İçel İdman Yurdu ve Eşmekaya Sultanhanıspor ekipleri karşı karşıya geldi. 1-0 skorla sona eren oyunun kazananı Mersin ekibi oldu. Maç sonrasında açıklama ise takımın Teknik Direktörü İbrahim Baş ile geldi.

Rakibin De Performansını Etkileyen Bir Durum

Takımın yorgun gibi gözüktüğü yorumunun üzerine yorum yapan tecrübeli teknik hoca, takımında yorgunluk olmadığını fakat sahanın çimlerinin çok uzun olduğunu vurguladı. Bu durumun sadece kendileri için değil rakip için de zorluğa sebep olacağını belirten Baş, 3. Bölgeye kadar gelen rakibin yorgun gelmese daha iyi işler yapabileceğini de belirterek örnek bir davranış sergiledi.

Müsabaka ayrıca çimlerin uzunluğu sebebiyle de kendi ekibinin oyuncularının gücü kalmadığını söyledi.