İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibinde Beklenen Ayrılık

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5. Grup’ta yer alan ve Mersin ilimizi temsil eden futbol takımı İçel İdman Yurdu ekibinde Mustafa Özkaya ile ayrılık kararı alındı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5. Grup ekiplerinden olan ve şehrimiz Mersin’i temsil eden futbol takımı İçel İdman Yurdu ekibinde forma giyen Mustafa Özkaya ile yolların ayrılması kararı alındı.

En son Göremespor ile karşı karşıya gelen İçel ekibi, rakibini 1-0 skorla mağlup etmişti. Hem taraftarın hem de futbolseverlerin merakla beklediği soru ise, ekibin Teknik Direktörü İbrahim Baş’a soruldu.

Teknik Direktör İbrahim Baş, kendisine yöneltilen Mustafa Özkaya ile yolların ayrıldığına dair sorulan soruya olumlu şekilde cevap verdi. Yapmış olduğu açıklamada sporcunun formunu beğenmediğini dile getiren Baş, Özkaya’nın temposunun yavaş olduğunu, bu sebeple de İçel ekibi ile yollarının ayrılmış olduğunu ekledi.

“Oyuncu 7 Gol Atsa Da Yolları Ayırabiliriz”

Ayrıca İbrahim Baş, takım içerisinde çok sıkı bir rekabetin bulunduğunu, bu sebeple de 7 gol atan oyuncu ile dahi yolların ayrılabileceğinin altını çizdi.