İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibi Teknik Direktörü Maç Sonrası Değerlendirme Yaptı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup’ta, yer alan İçel İdman Yurdu ekibi şampiyonluk mücadelesine devam ediyor. En son Tüysüzspor ile karşı karşıya gelen Mersin ekibi, Sabahattin Genç’in atmış olduğu golle müsabakadan 1-0 galip ayrılmış ve puanı almayı başarmıştı. Şimdi ise Ceylanspor ile başa baş giden kırmızı lacivertli ekip, hedefine şampiyonluğunu yerleştirdi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 5’inci Grup’ta yer alan iddialı ekiplerinden İçel İdman Yurdu, art arda galibiyetleri alarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Son olarak Tüysüzspor ile karşı karşıya gelen İçel ekibi, müsabakayı 1-0 skorla ve Sabahattin Genç’in rakip takım kalesine gönderdiği topla müsabakadan galibiyetle ayrılarak bir engeli daha aşmayı başarmıştı.

Engelleri Sıra Sıra Aşıyor

Şimdi ise Ceylanspor ile şampiyonluk sürecinde ciddi bir mücadele veren Mersin ekibi, önündeki zorlu maçları da başarıyla aşmanın planlarını yapıyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan İçel İdman Yurdu Teknik Diretörü İbrahim Baş, ligin başka bir boyuta büründüğünün altını çizdi ve her müsabakanın zor olduğunu da özellikle belirtti. Birden fazla sıkıntıya rağmen iyi bir galibiyet alındığını da belirten teknik adam, önemli olanın 3 puanı alabilmek olduğuna da özellikle değindi.