Meskispor-Talas

İçel İdman Yurdu Ekibi Talasgücü Maçına Hazırlık Yapıyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup’un 23’üncü hafta müsabakası için Talasgücü Belediyespor ve İçel İdman Yurdu ekipleri karşı karşıya gelecek. Maçın ev sahipliğini ise Kayseri temsilcisi olacak.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup 23’üncü hafta müsabakaları için Kayseri temsilci ekibi olan Talasgücü Belediyespor ve Mersin temsilcisi ekip olan İçel İdman Yurdu karşı karşıya gelecek. Kayseri’de paylaşılacak olan koz için İçel ekibi hazırlıklarına son derece planlı ve yoğun bir çalışma ile devam ediyor.

Liderliğini Sürdürmek İstiyor

Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde yapılan maç hazırlıklarına Mersin ekibi düz koşu ile başladı. Sonrasında topla beraber çalışan ve çift kale maç yapan kırmızı lacivertli ekip, hazırlıklarını tamamladı.

En son Eşmekaya ekibi ile karşı karşıya gelen İçel ekibi, oyundan 1-0 skorla galip ayrılmıştır. Liderlik koltuğunda yer alan Mersin temsilcisi, bu maçtan da galip ayrılmak ve liderliğini de sürdürmek istiyor.

Öte yandan Ceyhanspor ile karşılaşan Talasgücü Belediyespor ekibi ise, müsabakadan 1-0 mağlup ayrıldığı için bu oyunda tekrar puan kazanmak ve liderliğini kazanmak istiyor.