İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibi Şampiyonluk Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdüren İçel İdman Yurdu, en yakın rakibi olan Ceyhanspor ile aradaki 2 puan farkı artırmak istiyor. Mersin temsilcisi ekip, bu sezonda şampiyonluk meşalesini taraftarıyla beraber yakarak, kupa sevincini yaşamak ve başarılarını kanıtlamak istiyor.

Ligin en iddialı ekipleri arasında yer alan İçel İdman Yurdu, bu sezonu şampiyonluk ile tamamlamak istiyor. Ligde kendisine ise en yakın rakip olan Ceyhanspor ekibi ile, 2 puan fark açan ekip, ligler tekrar başladığında bu farkı açarak şampiyonluk meşalesini taraftarına bu sezonda yaşatmak istiyor.

Taraftarına şampiyonluk sevinci yaşayan kırmızı lacivertli ekibin tribün abisi Murat Tanış da takımının durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Tribün Abisi Murat Tanış’tan Açıklama Geldi

İdman Yurdu Taraftar Grubu’nda Tribün abisi olarak bilinen Murat Tanış, birlik ve beraberlik içerisinde  şampiyon olacaklarının müjdesini taraftarları ile paylaştı.

Bu süreçte takıma olan güvenin de tam olduğunu özellikle vurgulayan Tanış, geriye son 4 maçın kaldığını ve maçları kazanarak mutlu sona ulaşanın İçel İdman Yurdu ekibi olacağını belirtti.

Bundan kimsenin şüphesinin de olmamasını söyleyen tribün abisi, herkesin kenetlenmesi gerektiğini ve şehri yönetmekte olan büyüklere de bu süreçte destek çıkılması gerektiğini ayrıca açıklamalarına ekledi.