İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibi Kendi Evinde Eşmekaya Sultanhanıspor Ekibini Konuk Edecek

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup’ta 22’inci hafta müsabakasında İçel İdman Yurdu, Elit Naturel Eşmekaya Sultanhanıspor ekibini konuk edecek. Müsabakanın hazırlıklarına ise Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde başlandı. Maç öncesi değerlendirme yapan teknik adam İbrahim Baş, 3 puanı alarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak istediklerini ekledi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 5’inci Grup 22’inci hafta müsabakası için İçel İdman Yurdu ekibi, Elit Naturel Eşmekaya Sultanhanıspor ekibini kendi evinde konuk edecek. Hazırlıklarına Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde ısınma hareketleri ile yoğun bir tempoda başlandı.

Her Takımın Kendine Göre Bir Hedefi Var

Maç öncesinde ise İçel İdman Yurdu ekibinin Teknik Direktörü İbrahim Baş, açıklama yaptı. Ligde şampiyon olmak gibi bir hedefin olduğunu belirten teknik adam, alt sıralarda yer alan ekiplerin de kendine göre birer hedefi bulunduğunu söyledi.

Eşmekaya’nın da ligde kalmak istediğini söyleyen Baş, Yabanlı ile aralarında 6 puan var olduğunu söyleyerek, kendilerinin de şampiyon olmak istediklerini belirtti.

Maç öncesi değerlendirmesini yapan İbrahim Baş, 3 puanı alarak şampiyonluk sürecine bir adım daha atmak istediklerini söyledi.