GALATASARAY FRANSIZ EKİBİ İLE ANLAŞTI SIRADA PAREDES VAR

Süper lig de sezonunu şampiyonlukla tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılı takım Galatasaray’da transfer çalışmaları tüm hızı ile devam ediyorlar.

Sarı kırmızılı takım transfer sürecinde birçok isim konuşulsa adı geçse de geçen sezon kiralık olarak takıma katılan Kaan Ayhan’ ın bonservisini alarak ilk transferini gerçekleştirirken, sonrasında sol bek için İspanyol isim Angelino ile anlaşarak tecrübeli oyuncuyu İstanbul ‘ a getirmişlerdi.

Transfer de atağa kalkan sarı kırmızılı takım da gözler Arjantinli yıldızı M. Icardi transferinde olduğu kadar bir Arjantinli nin daha peşindeler.

Bu sezon takımın performansı yanında bireysel olarak bazı oyuncularının ön plana çıkmasından sonra elinde ki kadroyu koruyarak üzerine takviyeler ile güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı takım transferlere gözler Arjantinli isimlerde olacak.

Galatasaray kadrosunu güçlendirmek için yeni bir Arjantinli yıldızın peşinde. Galatasaray, Fransız ekibi olan Paris Saint Germain forması giyen ve sezonu kiralık olarak İtalyan ekibi Juventus’ da geçiren 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’i kadrosuna katmak istiyor.

28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’in sözleşmeli kulübü olduğu Fransız ekibi PSG ile masaya oturan sarı kırmızılı takım Fransız ekibi ile her konu da anlaştılar diye biliriz.

Fransız ekibi ile bonservis bedeli konusunda 6 Milyon Euro’ da anlaşan sarı kırmızılı takım da sıra artık Leandro Paredes’in ikna edilmesinde.

PSG BONSERVİS BEDELİ KONSUNDA İKNA EDİLDİ

28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’in sözleşmeli kulübü olduğu Fransız ekibi PSG ile masaya oturan sarı kırmızılı takım Fransız ekibi ile sıkı görüşmeler sonrasında pazarlıkta istedikleri yere geldiler.

Sarı kırmızılı takımın çok fazla bonservis bedeli ödemek istemediği Arjantinli oyuncu için Fransız ekibini 6 Milyon Euro bonservis bedelinde anlaşarak takıma kazandırdılar diye biliriz.

Fransız ekibini ikna eden Galatasaray transferin tamamlanması için Paredes‘in yanıtı bekleniyor.

Sarı kırmızılı takım 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes için oyuncuya 3 yıllık bir sözleşme teklif ederek 2,5 Milyon Euro da yıllık ücret bandında tecrübeli isme imza attırmak istiyorlar.

Bu transfer de Icardi de önemli rol alırken hem vatandaşı hem de takım arkadaşı ile beraber oynamak isteyen tecrübeli isin simdi den Paredes’ i ikna etmeye başladı.

Paredes’ in imzasının ardından ise sarı kırmızılı takım Icardi transferinde daha kolay hareket edeceği biliniyor.

GALATASARYA ICARDİ İÇİN TÜM ŞARTLARI ZORLAMAYA DEVAM EDİYOR

Galatasaray ‘ da kazanılan şampiyonlukta zaferin başrol oyuncularından olan Mauro Icardi’ nin bonservisini almak için çalışmalarına devam ediyorlar.

Yıldız ismin bonservisi alınması için sponsorluk anlaşmaları da peş peşe gelen sarı kırmızılı takım yıllık 30- 40 Milyon Euro’ ların teklif edildiği yer de Galatasaray ‘ın 7,5 Milyon Euro’ luk teklifine evet demesi bekleniyor.