Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi Maça Hazır

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi’de 18’inci hafta heyecanı Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi ve Canik Belediye Spor Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Müsabakanın ev sahipliğini ise Mersin temsilcimiz yapacak.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi’nde 18’inci hafta mücadelesinde Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi ve Samsun temsilcisi Canik Belediye Spor Kulübü ekipleri arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacak. Oyuna ev sahipliği yapan ekip ise Mersin temsilcisi Çukurova takımı olacak.

Bugün saat 14:00’de Servet Tazegül Spor Salonu’nda oynanacak müsabakada, Mersin’in temsilcisi olan ekibimiz, ikinci yarıda da çıkışını sürdürebilmek adına maçın galibi olmak istiyor.

Antrenmanlarını da bu süreçte sıkı bir şekilde tamamlayan ekip, müsabakanın saati için de geri sayıma başladı. Bu süreçte sağlam bir hazırlık yaparak galip ayrılmak isteyen ekip, Samsun ekibi karşısında galibiyet alma konusunda da oldukça ısrarlı görünüyor.

Sonraki Maç Castors Braine İle Olacak

Bugün gerçekleşecek mücadelenin ardından maç yoğunluğu devam eden temsilci ekimizin sonraki maçı ise 19 Şubat Çarşamba günü Avrupa mücadelesi için Castors Braine ekibi ile olacak.