Basketbol

Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi İzmit Maçına Hazırlanmaya Başladı

Dün itibariyle şehre dönen Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi ekibi, bugün ki antrenman ile İzmit Belediyespor maçının hazırlıklarına başladı.

Avrupa Ligi Kadınlar A Grubu’nda son hafta müsabakası için Ekaterinburg’a misafir olan Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi ekibi, dün itibariyle şehre dönüşünü gerçekleştirdi. Bugün yapılan idmanla da, Mersin temsilcisi, İzmit Belediyespor maçı için hazırlıklarına başladı.

Hazırlıklar Bugün Başladı

Haftasonu Fenerbahçe ekibi ile karşı karşıya gelen ekip, nefes kesen bir performansa imza atmış fakat sarı lacivertli ekiple olan oyundan 76-63 skorla mağlup ayrılan taraf olmuştu. Öte yandan Avrupa Ligi’nin de son müsabakasında Rusya’nın temsilci ekiplerinden Ekaterinburg ile karşı karşıya gelen ekip, Rus ekibe 112-37 sayılık farkla mağlup olmuştu.

Bu mağlubiyetin ardından ise Mersin’e dönen Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi ekibi, lig hazırlıklarına da devam etmeye başladı. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi’nin 19’uncu hafta müsabakası için İzmit Belediyespor ile karşılaşacak olan Mersin temsilcisi, bugün ki antrenmanla da maçın hazırlıklarına sıkı bir şekilde başlamış oldu.