Basketbol

Çukurova Basketbol Ekibi 2 Günlük Dinlenme Sürecini Tamamladı

Çukurova Basketbol ekibi, 2 günlük izin sürecine girdi. Mersin temsilcisi olan ekip, yarın ise hazırlıklarına tekrardan başlayacak. Takımın sıradaki rakipleri ise 5 Mart günü Hatay ekibi ve 8 Mart günü de Adana ekibi olacak.

Çukurova Basketbol Takımı, 2 günlük izin süreci dönemine dün girdi. Dinlenen ekip, yarın itibariyle de hazırlık maçlarının idman çalışmalarına başlayacak. Mersin temsilcisi ekibin sıradaki rakipleri ise 5 Mart’ta Hatay ekibi, 8 Mart’ta da Adana ekibi olacak.

2 Hazırlık Maçı Oynanacak

Türkiye Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde başarılı bir performans sergileyerek yarışan Çukurova Basketbol Yenişehir Belediyesi, dinlenme sürecine dün girdi. Türkiye Kupası arasında 2 hazırlık maçına çıkacak olan ekip, 2 günlük dinlenme programının ardından ise yarın itibariyle yoğun antrenman temposuna tekrardan başlayacak.

Mersin temsilcisi turuncu mavili ekibin 5 Mart Çarşamba günü Hatay Büyükşehir Belediyespor ekibi ile olan mücadelesinin ardından ise 8 Mart Pazar günü Adana Basketbol ekibi ile yaşanacak bir hazırlık mücadelesi olacak.

İki hazırlık maçı da Edip Buran Spor Salonu’nda gerçekleşecek.