Mehmet Şükrü Önder

19 Maçta 10 Gol İle Mehmet Şükrü Önder

İçel İdman Yurdu ekibinin önemli oyuncularından biri olan Mehmet Şükrü Önder, sezon içerisinde 19 mücadelede forma giymiş ve 10 kez de meşin yuvarlağı ağlara göndererek gol atma başarısı göstermiş biri olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

İçel İdman Yurdu ekibinin golcü ismi Mehmet Şükrü Önder, sezon boyunca 19 müsabakada forma terleterek, 10 gole imzasını atmayı başardı. Bu başarısı ile spor dünyasının dikkatini çeken sporcu, Mersin’in yetenekli oyuncuları arasında da anılmaya başlandı.

Geçen sezonda Yozgatspor ekibinde forma giyen oyuncu eski takımında da şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Bu sezon içerisinde de Mersin’in önemli ekiplerinden biri olan İçel İdman Yurdu’na katılan oyuncu, takımın tecrübeli teknik adamı İbrahim Baş için de kadroların vazgeçilmez ismi olmayı başardı.

Nereye Gitse Başarıyla Dönüyor

Sezon boyunca hem sol kanat mevki içerisinde hem de forvet mevkide oynayan ve son derece başarılı bir duruş sergileyen yetenekli sporcu, sol bek yokluğunda da Aslan Gök’ün yerini doldurarak sol bek mevkide oynadı. Başarılı oyunuyla ekibin neredeyse tüm yükünü tek başına üstlenen sporcu, şampiyonluk yarışında da ekibin en önemli kozlarından biri oldu.